• pl
  • (0)

Słownik
składników aktywnych

Składniki aktywne

Receptury dermokosmetyków DERMEDIC są oparte na wiedzy i praktyce dermatologicznej, technologicznej, jak i laboratoryjnej przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.
Ponadto przy opracowywaniu dermokosmetyków stosujemy się do aktualnych wytycznych EADV (European Academy of Dermatology and Venerology) dotyczących zaleceń oraz kierunków w pielęgnacji i leczeniu skóry. Zgodnie z zasadą MINIMUM składników – MAKSIMUM efektów do minimum ograniczono użycie substancji podrażniających, uczulających, zapachowych oraz barwników. Z kolei odpowiednia kompozycja i precyzyjnie dobrane stężenie składników aktywnych gwarantują skuteczność preparatów w pielęgnacji skóry wrażliwej i wspomaganiu terapii jej najczęstszych problemów.

VEPROLANUM DH TM

Veprolanum DH TM to rewolucyjny kompleks opracowany Instytucie Badawczo-Rozwojowym Biogened i objęty zgłoszeniem patentowym, który działa na wszystkie przyczyny powstawania i zaostrzenia zmian trądzikowych. Łączy siłę Hexylresorcinolu, Kwasu linolenowego, Resveratrolu, Neuroprzekaźnika GABA, Dipotassium Glycyrrhizate oraz Hordeiny, zapewniając wielopłaszczyznowe działanie. Zmniejsza ilość bakterii odpowiedzialnych za występowanie trądziku, działa przeciwzapalnie, a także normalizuje pracę gruczołów łojowych. Ponadto zaburza komunikację międzybakteryjną oraz dezintegruje biofilm bakteryjny.