• pl
  • (0)

Biuro prasowe

Witamy na stronie biura prasowego marki Dermedic. Tutaj znajdziecie Państwo
najnowsze informacje, zdjęcia i materiały prasowe związane z naszą marką.

Informacje prasowe

I miejsce dla szamponu LINUM EMOLIENT DERMEDIC w konkursie Mój Kosmetyk 2013

04.02.2014

Szampon Linum Emolient marki Dermedic zwycięzcą w konkursie "Mój Kosmetyk 2013"!

Miło nam poinformować, że szampon do włosów chroniący skórę atopową Linum Emolient Dermedic zajął I miejsce
w plebiscycie Poradnika Domowego "Mój Kosmetyk 2013" w kategorii kosmetyki apteczne do włosów.

"Mój Kosmetyk" to nagroda przyznawana przez Poradnik Domowy już od 16 lat. Jest to najstarszy plebiscyt produktowy na polskim rynku. O wyborze laureatów plebiscytu decyduje liczba głosów oddanych na poszczególne produkty przez czytelników magazynu oraz internautów.

Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie cenne, gdyż świadczy
o rosnącej grupie lojalnych użytkowników marki Dermedic, która już od ponad 12 lat wspiera pacjentów w terapii i pielęgnacji skóry wrażliwej.

Szampon Linum Emolient Dermedic jest przeznaczony do mycia włosów u osób ze skórą bardzo suchą i atopową, również
z objawami łuszczycy. Dzięki delikatnej formule ze specjalnym układem środków myjących, ten wyjątkowy dermokosmetyk doskonale myje włosy i jednocześnie poprawia kondycję nawet wyjątkowo wysuszonej skóry głowy, łagodząc uczucie swędzenia. Dzięki zawartości oleju lnianego, szampon ma także pozytywny wpływ na gojenie ran.

Produkt został wprowadzony na rynek w 2013 roku, jako uzupełnienie kompleksowej serii emolientów marki Dermedic. przeznaczonych dla osób z bardzo suchą i alergiczną skórą, szczególnie w przebiegu Atopowego Zapalenia Skóry (AZS). W linii Linum Emolient są dostępne również m.in. żel pod prysznic, emulsja do kąpieli emoliacyjnych, olejek do kąpieli, mydło do rąk, lotion do ciała. Dermedic posiada również w ofercie linię emolientów dziecięcych od 1 dnia życia.

Finał szesnastej edycji konkursu "Mój kosmetyk" miesięcznika "Poradnik Domowy", odbył się Podczas gali wręczenia nagród, która odbyła się 21 stycznia 2014 r. w Hotelu Intercontinental w Warszawie.
Powrót