• pl
  • (0)
KREM - ŻEL HYDRAIN3 HIALURO WALCZY O NAGRODĘ GLAMMIES GLAMOUR 2016!

05.02.2016

KREM - ŻEL HYDRAIN3 HIALURO WALCZY O NAGRODĘ GLAMMIES GLAMOUR 2016!


Krem ultra nawilżający Hydrain 3 w czołówce

Międzynarodowy magazyn dla kobiet Glamour po raz drugi przyznaje nagrody w plebiscycie Glammies Glamour. Przez cały ubiegły rok redaktorki magazynu testowały nowości kosmetyczne. Spośród kosmetyków do włosów, makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała oraz zapachów redakcja Glamour wybrała swoje ulubione produkty. Krem-żel ultranawilżający Hydrain3 Hialuro Dermedic został dostrzeżony i wyróżniony. 

Ten lekki, nietłusty krem-żel to ulga dla suchej skóry, odczuwalna przez 48 godzin po zastosowaniu.  Dzięki innowacyjnej formulacji utrzymuje właściwy poziom wody w naskórku przez wiele godzin. Uzupełnia niedobory wody w skórze, jednocześnie ograniczając jej transepidermalną utratę (TEWL).
Zawarty w kremie kompleks składników AqualareTM to innowacyjne połączenie intensywnie nawilżającej betainy i drobnych, łatwo przenikających do skóry, cząsteczek kwasu hialuronowego, który intensywnie rewitalizuje i pozostaje w skórze na dłużej oraz zapewnia właściwe nawilżenie przez 48h. Składniki kompleksu AqualareTM uzupełnione zostały o działanie witaminy E, dzięki której stopniowo uwalniane w skórze cząsteczki  o silnych właściwościach nawilżających wbudowują się w struktury lipidowe błon komórkowych i cementu międzykomórkowego wierzchniej warstwy naskórka, a bariera naskórkowa ograniczająca transepidermalną utratę wody zostaje wzmocniona. Krem-żel HYDRAIN3 HIALURO przez dostarczenie minerałów i witamin wzmacnia i regeneruje skórę, co sprawia, że odzyskuje ona zdrowy i promienny wygląd.Podstawowa i niezbędna pielęgnacja skóry twarzy przy użyciu kremu-żelu HYDRAIN3 HIALURO zapewnia natychmiastowe uczucie nawilżenia, a także spektakularną, potwierdzoną badaniami poprawę stanu skóry już po tygodniu codziennego stosowania. Dzięki lekkiej konsystencji i doskonałej wchłanialności idealnie nadaje się do stosowania pod makijaż.


Walczymy o każdy głos!
 
To, czy innowacyjny krem-żel Hydrain3 Hialuro otrzyma tytuł kosmetyku roku, ostatecznie zależy od czytelniczek Glamour, internautów, fanów i klientów marki Dermedic i Nas! Liczymy na wsparcie w otrzymaniu tej zaszczytnej nagrody.

Głosować można pod linkiem: http://www.glamour.pl/glammies/najlepszy-kosmetyk-apteczny-1#_=_ oddając aż 5 głosów codziennie! Głosowanie trwa do 17.02.16 do 23.59.
 
 

Powrót

Najnowsze wpisy

07.04.2021

NOWOŚĆ - Masło ultranawilżające HYDRAIN3...

Dermedic wprowadza nowe Masło ultranawilżające HYDRAIN3 z kompleksem AQUALARETM - Ulga dla...

02.12.2020

NOWOŚĆ - SERUM ANTYOKSYDACYJNE OILAGE

Marka Dermedic wprowadziła do swojego portfolio nowy produkt rozszerzający ofertę linii OILAGE o serum...

20.11.2020

LINIA NORMACNE NAGRODZONA DOSKONAŁOŚCIĄ...

Seria Normacne Dermedic została nagrodzona  zaszczytnym tytułem Doskonałość Roku 2020 Twojego...

19.10.2020

300 PRODUKTÓW DO TESTOWANIA

W dniach 19.10-02.11.2020 trwają zapisy do testowania Masła intensywnie natłuszczającego Dermedic...

29.09.2020

PRÓBKI OILAGE W MAGAZYNIE TWÓJ STYL

W sprzedaży dostępne jest już najnowsze wydanie magazynu TWÓJ STYL w którym dystrybuowane...

28.09.2020

99% badanych użytkowników poleciłoby kurację...

Capilarte to kompleksowa linia produktów stworzona z myślą o pacjentach cierpiących na coraz...

25.09.2020

89% diagnostów laboratoryjnych potwierdziło...

Kojący krem nawilżający Linum Emollient został przetestowany w grupie diagnostów laboratoryjnych....

31.08.2020

KAMPANIA W MEDIACH SPOŁECZNOSCIOWYCH

"Moja Skóra, Mój Balance, Mój Dermedic" - pod takim hasłem marka Dermedic...